Büszkeségeink

2017-2018. tanév

 

 
   
 
 

 

2016-2017. tanév









   

   

 

 

2015-2016. tanév

 



Konkoly Kitti 1.o
Egészséghét rajzverseny
I. hely

Vikor Dániel 1.o
Kisiskolák Megyei Döntője atlétika svédváltó
II. hely

Mészáros Marcell 1.o
Newaza judo vetélkedő
4. hely

Takács Réka 1.o
Ép testben ép lélek rajzpályázat
II. hely
Böngész olvasás országos csapatverseny
6. hely
Egészséghét rajzverseny
III. hely

Tirk Inez 1.o
Maros Menti szólóének vderseny
II. hely
Bendegúz nyelvész megyei verseny
III. hely
Pro Musica alapfokú Művészeti Iskola zongoraverseny
arany minősítés
Böngész olvasás országos csapatverseny
6. hely
Egészséghét rajzverseny
II. hely

Gera Nilla Bíborka 1.o
Kisiskolák Megyei Döntője atlétika svédváltó
II. hely
Maros Menti szólóének vderseny
III. hely
Weöres hét rajzpályázat
III. hely

Simity Éva 1.o
Agóra Mesegyűrű regionális
III. hely
Agóra Mesegyűrű megyei
I. hely
Maros Menti mesemondó verseny
III. hely
Tankerületi verses mesemondó verseny
I. hely
Ép testben ép lélek rajzpályázat
I. hely
Böngész olvasás országos csapatverseny
6. hely

Simon Maja 4.o
Kisiskolák Megyei Döntője atlétika svédváltó
II. hely

                 Dobó Viktória,   Gordos Sára, Égető Kiara, Karagity Anna 3.o                                  Buza Szilvia, Kardos Dorina, Haska Luca, Papp Lilien Luca 3.o
                                      
Vigyázz, kész, pénz K&H verseny                                                                                           Vigyázz, kész, pénz K&H verseny
                                                         6. hely                                                                                                                                       7. hely

Zsurkán Bekény, Bársony Máté, Krizsán Levente, Frank Krisztián 3.o
  Vigyázz, kész, pénz K&H verseny
8. hely

Pásztor Levente 4.o
Szerb szépkiejtési verseny
II. hely

Zsurkán Bekény 3.o
Teki Totó országos matematika verseny
ezüst minősítés

Dobó Viktória 3.o
Egészséghét rajzverseny
I. hely
Csendéletfestő
II. hely

Schauer Viktória 3.o
Advent Deszken rajzpályázat
III. hely

Haska Luca 3.o
Advent Deszken rajzpályázat
I. hely

Papp Lilien Luca 3.o
Egészséghét rajzverseny
I. hely
Fogalmazás pályázat
II. hely

Krizsán Levente 3.o
Bendegúz megyei anyanyelvi verseny
27. hely
Teki Totó országos matematika verseny
bronz minősítés

Karagity Anna 3.o
Móra Ferenc szépkiejtési verseny
II. hely
Bendegúz megyei anyanyelvi verseny
12. hely
Fogalmazás pályázat
III. hely
Egészséghét rajzverseny
II. hely

Gordos Sára 3.o
Móra Ferenc szövegértési verseny
II. hely
Egészséghét rajzverseny
I. hely

Bársony Máté 3.o
Területi matematika verseny
II. hely
Zrínyi Ilona megyei  matematika verseny
18. hely

Tóth Eliza 2.o
Egészséghét rajzverseny
II. hely

Balogh Kíra 2.o
Egészséghét rajzverseny
III. hely

Somorjai Márk 2.o
Megyei nyelvész verseny
7. hely
Megyei Tudásbajnokság helyesírás
6. hely

Tajti Milán 2.o
Területi helyesírásverseny
I. hely

Gera Panna Bianka 2.o
Maros Menti Dalverseny
I. hely
Egészséghét rajzverseny
I. hely

Vincze Kamilla 4.o
Maros Menti Dalverseny
I. hely

Huszta Balázs 4.o
Területi sakkverseny
II. hely

Kovács Rebeka 4.o
Területi szavalóverseny
II. hely
Területi szépkiejtési verseny
II. hely

Balázs Zalán 4.o
Területi matematikaverseny
II. hely
Területi sakkverseny
II. hely

Medgyes Anna 5.o
Szép Beszéd járási prózamondó verseny
I. hely

Szabó Bálint 8.b
Kistérségi Matematika Verseny
IV. hely

Farkas Dániel 8.a
2015-2016-os tanév I. félév
kitűnő tanuló

Molnár Mónika 8.a
2015-2016-os tanév I. félév
kitűnő tanuló

Menyhárt Patrik 8.a
2015-2016-os tanév I. félév
kitűnő tanuló

Barcsai Olivér 8.b
Kistérségi Matematika Verseny
V. hely

Tóth Kevin 7.o
Kistérségi Matematika Verseny
II. hely

Silló Zénó 6.a
2015-2016-os tanév I. félév
kitűnő tanuló

Mészáros Zsófia, Váradi Bori, Medgyes Anna 5.o
A "Százszorszép Mesegyűrű" mesemondó verseny csongrád megyei fordulójának résztvevői

Silló Zénó,  György Csongor, Feka Gergő, Bakacsi Dorottya, Görbe Péter, Ugrai Andrea, Koncz Patrik, Váradi Bori, Szremkó Zoltán, Horváth Ádám, Jankó Dávid
Borbolya tánccsoport  "Felszállott a Páva" hagyományőrző műsor döntősei

Menyhárt Patrik, Meszes István, Farkas Dániel  8.o
"Légy Te a Környezettudatosság nagykövete!" versenyen elért
I. hely

Bódi Levente, Papp Bence , Tóth Kevin 7.o
"Légy Te a Környezettudatosság nagykövete!" versenyen elért
V. hely

Bárdi Henriett 3.o, Papp Lilien 3.o, Mityók Nikolett 2.o, Varga Dániel 2.o,  Kovács Rebeka 4.o, Vas Maja 4.o, Gyozsán Szilvia 4.o, Schauer Viktória 3.o
Országos szépíróverseny iskolai forduló
I. hely

Csomós András 3.o, Karaty Anna 3.o, Kovács Rana Jaffa 4.o, Dávid Gergő 2.o, Schmidt Balázs 2.o, Vincze Kamilla 4.o
Országos szépíróverseny iskolai forduló
II. hely

Gordos Sára 3.o, Kardos Dorina 3.o, Frank Krisztián 3.o, Márton Barbara 2.o
Országos szépíróverseny iskolai forduló
III. hely

 Bozóki Gabriella 3.o I. hely, Pásztorl Levente 4.o III. hely, Szabó Kata 2.o I. hely

Simity Éva 1.o
"Százszorszép mesegyűrű" mesemondó verseny
I. hely
Verses mesemondó
I. hely

Mészáros Marcell 1.o
Judo Mikulás kupa
IV. hely


Mészáros Zsófia 5.o
Móra Ferenc Olvasásversenyen
III. hely és Kitűnő olvasó cím
Európai Ifjúsági Atlétikai Játékokat 600m-es futás
10. hely

Gera Panna 2.o
Zoltánfy István országos rajzpályázat
II. hely

Pap Bence 7.o
William Blake angol nylevi szépkiejtési verseny
III. hely
Zoltánfy István országos rajzpályázat
II. hely

 

2014-2015. tanév
 

Szabó Bálint
Kistérségi matematikaverseny
I. hely
Kistérségi természetismeret verseny  II. hely
Sikeres nyelvvizsga angol nyelvből

Tóth Kevin
Kistérségi matematikaverseny
Kistérségi természetismeret verseny II. hely

Menyhárt Patrik
I. félévben kitűnő tanuló
Kistérségi természetismeret verseny  II. hely

Frank Anna
"Mesegyűrű" mesemondó verseny az Agórában
Marosmenti Fesztivál versmondó és prózamondó verseny

Bársony Réka
"Mesegyűrű" mesemondó verseny az Agórában
Marosmenti Fesztivál versmondó és prózamondó verseny

 



Novkov Marina

Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola Művészeti (társastánc) csoportja: Kabócák országos bajnokságon I., II., III. helyezés egyéni és csapat kategóriában

Szerb Szépkiejtési Verseny I. hely



Molnár Mónika
2014 Országos Diákolimpia
egyéni I. hely
formáció II. hely
2015 megyei diákolimpia
egyéni gyakorlat III. hely
formáció gyorsaság I. hely
formáció gyakorlat I. hely
összetett I. hely
2015 országos diákolimpia
formáció gyakorlat I. hely
formáció gyorsasági I. hely
formáció összetett I. hely

Rácz Viktória
Fallaway Táncegyüttessel országos bajnokságokon I., II., III. helyezés egyéni és csoport kategóriákban

Papp Lili
2014 Országos tanulmányi verseny VI. hely

Búza Szilvia
Országos rajzpályázat "Párnát varrok" különdíj

Mityók Milán
Területi prózamondás I. hely
Területi szavaló verseny I. hely

Tóth Márk, Koncz Patrik
Bendegúz anyanyelvi verseny megyei forduló

Vincze Kamilla
Maros Menti Népdalének verseny
2014 I. hely
2015 II. hely

Gordos Sára
2014 Országos tanulmányi verseny VI. hely
Térségi rajzpályázat "Közlekedés"
I. hely

Zsurkán Bekény
Kis matematikus országos
 18. hely


Kócsó László, Horváth Ádám, Nagy Gergő
Bozsik torna III. hely

Frank Krisztián
Zoltánfy rajzpályázat II. hely

Medgyes Anna
Kistérségi rajzverseny "Közlekedés"
III. hely
Területi prózamondóverseny
III. hely

Kardos Dorina
Zoltánfy rajzpályázat különdíj

Silló Zénó, György Csongor, Ugrai Andrea, Szremkó Zoltán, Feka Gergő,
Görbe Péter, Bakacsi Dorottya
iskolai néptáncsoport tagjai

Szűcs Brigitta
Bendegúz kisnyelvész megyei döntő

Mészáros Zsófia
Országos futóverseny 600m síkfutás I. hely
Olimpiai próba megyei döntő síkfutás 11. hely
Kazinczy Ferenc szépkiejtési
verseny I. hely

Somorjai Márk
Nyelvész verseny  megyei fordulója

Kovács Vilmos, Ördög Máté, Samu Boglárka, Papp Bence,
 Szendrényi Benő, Révész Kincső, Telenkó Anna,
 Kovács Kamilla, Krizsán Bálint
iskolai néptáncsoport tagjai

Karagity Anna
Kis nyelvész országos döntő
16. hely

Tóth Henriett
Kitűnő olvasó cím
Magyar nyelv és irodalom "Tudásbajnokság" 5. hely

Kardos Lili
Angol országos levelező verseny 30. hely
Sikeres próbanyelvvizsga


Kovács Kamilla
Angol országos levelező verseny
30. hely
Sikeres próbanyelvvizsga

Horváth Veronika
Sikeres próbanyelvvizsga

Haska Luca
Országos komplex tanulmányi verseny 6. hely


Samu Boglárka, Feka László, Frank Dóra, Szabó Nóra
Szegedi Tiszai Halászléfőző Fesztivál ált. isk. versenyén II. hely

Berkó Bendegúz, Pap Róbert, Horesnyi Rajmond, Daróczi Dávid,
Orosz Márk
iskolai focicsapat tagjai